що належать до комунальної власності територіальної громади Розвадівської сільської ради

Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: частина приміщення фельдшерсько-акушерського пункту с. Верин , що знаходиться за адресою Львівська обл., Миколаївський р-н, с. Верин, вул.Коновальця,22 .

Балансоутримувач майна:  Комунальне неприбуткове підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Розвадівської сільської ради» 

Орган управління майном: Розвадівська сільська рада

Мета використання орендованого об’єкта –  розміщення стоматологічного кабінету

Площа 15.0 м.кв.

Строк оренди об’єкта – до трьох років.

Заяви щодо оренди об’єкта комунальної власності Розвадівської  сільської ради, приймаються з 9-00 до 17-00 години (перерва з 13-00 до 13-30 години) за адресою:  с. Черниця, вул. Майдан Українських Січових Стрільців,1 .

Кінцевий термін прийняття заяв  13. 09. 2019 року. У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єкта  комунальної власності Розвадівської сільської ради, на яке надане оголошення про намір передати майно в оренду, Комунальне неприбуткове підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Розвадівської сільської ради» оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна, що належить територіальній громаді Розвадівської сільської ради.

Категорії: Новини