Марцюняк Оксана Олегівна – головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Розвадівської с/р.

Призначена на посаду за конкурсом у квітні 2018 року. За суміщенням лікар-педіатр. Навчалась у Львівському національному університеті ім.Д.Галицького, спеціальнісь педіатрія. Попередні місця праці – лікар-педіатр/керівник Амбулаторії ЗП/СМ с . Київець, лікар інфекціоніст стаціонару Новороздільської міської лікарні. Спеціалізація за напрямом організація та управління охороною здоров’я. Загальний медичний стаж -12 років.

Оксана Марцюняк 

Саварин Марія Богданівна – сімейний лікар, керівник амбулаторії ЗП/СМ с. Пісочна.

Закінчила Ужгородський державний медичний університет. Професійну діяльність розпочала керівником Амбулаторії ЗП/СМ с.Більче. З 2005 року обіймає теперішню посаду. Загальний медичний стаж – 18 років. Категорія вища, спеціалізація за напрямом організація та управління охороною здоров’я. Лідер колективу за кількість підписаних декларацій ! 

Maria Savaryn 

 

 

Сукмановська Марія Григорівна  – сімейний лікар.

Навчалась у Львівському національному університеті ім.Д.Галицького, за напрямком лікувальна справа. Стаж роботи один рік у Миколаївській центральній районній лікарні. За нетривалий час роботи у нашому колективі-здобула значний авторитет у пацієнтів та належить до лідерів за підписанням декларацій.

 Марія Сукмановська 

 

 

Проців Зоряна Вячеславівна – сімейний лікар.

Навчалась у Львівському національному університеті ім. Д.Галицького, за фахом педіатрія. З 2004 працює у Амбулаторії ЗП/СМ с.Пісочна. У 2005 пройшла спеціалізацію по сімейній медицині та переведена на посаду сімейного лікаря. Вдало поєднує ці дві професії. Лікарська категорія – перша, медичний стаж- 14 років.

 

 

 

Деникевич Богдана Ярославівна – лікар-педіатр.

Навчалась у Львівському національному університеті ім. Д.Галицького, за фахом педіатрія. Стаж роботи 3 роки у Миколаївській районній лікарні. Відповідальна та цілеспрямована лікар, яка стала суттєвою опорою педіатричної служби нашого закладу.

Богдана Деникевич